Namo šiltinimas poliuretano putomis, šiltinimas poliuretanu (purškiama termovata)

Termovatą dar kitaip vadina purškiamomis šiltinimo putomis, PPU, termoizoliacinėmis putomis arba poliuretano putomis.
Purškiamas putų poliuretanas naudojamos gyvenamųjų namų (blokinių, mūrinių, medinių), bei įvairios paskirties pastatų apšiltinimui. Ši unikali ir naujoviška šiltinimo technologija leidžia apšiltinti, tiek naujos statybos, tiek ir senos statybos statinius. Poliuretano putos puikiai tinkamos šiltinimui tiek iš vidaus, tiek iš lauko.

Purškiamos šiltinimo putos efektyviausiai izoliuoja ir sulaiko šilumą, nes turi mažiausią šiluminį laidumą tarp kitų izoliacinių medžiagų: 0,019-0,03. (W/mK)
Kuo mažesnis šiluminis laidumas, tuo mažesni šilumos nuostoliai, tuo daugiau šilumos sulaikoma, tai sumažina šildymo išlaidas iki 35%.

Putų poliuretanas yra medžiaga, kuri išlaiko šilumos inerciją (žiemą šilčiau, o vasarą vėsiau). Kuo didesnė sienų šiluminė inercija, tuo vidaus patalpos lečiau reguoja į išorės temperatūrų pokyčius, tai yra žiemą šalant orams kambariuose ilgiau išlaikoma šiluma, o užėjus vasaros karščiams sienos neleidzia patalpų prikaitinti iki lauko temperatūros.

Poliuretano putų sluoksnis atsparus temperatūros svyravimams labai dideliame šalčio ir karščio diapazone -100 °С iki +130 °С.

Atliktų darbų galerija

Šiltinimas poliuretano putomis privalumai

Geras sukibimas su bet kokiu paviršiumi.
Purškiamos putos (termovata) gana lengvai prilimpa prie visų šiltinamų paviršių, užsideda praktiškai ant bet kokio paviršiaus – betono, plytų, dažų, medžio, stiklo ar metalo.
Šiltinant putų poliuretanu, nereikia specialiai paruošti šiltinamų paviršių. Dedasi keliais sluoksniais ant bet kokio šiltinamo paviršiaus.
Nedegi medžiaga.
Poliuretano putos yra ugniai atspari medžiaga, nepalaiko degimo (degumo klasė G1-G3). Tai leidžia apšiltinti, sienas iš vidaus ir išorės be papildomų apsaugos priemonių.
Ilgaamžė šiltinimo medžiaga (Ilgaamžiškumas).
Poliuretano puta (PPU) yra patvari ir ilgaamžė šiltinimo medžiaga. Purškiamos poliuretano putos laikui bėgant nepraranda savo izoliacinių savybių palyginti su kitomis šiltinimo medžiagomis. 5 kartus ilgesnis tarnavimo laikas nei vatos (akmens, stiklo, mineralinės) ar putų polistirolo, nes putų sluoksnis net apie 50 metų nepraranda savo izoliacinių savybių.
Ekologiška šiltinimo medžiaga.
Poliuretano putos yra ekologiška izoliacinė šiltinimo medžiaga, pripažinta viena ekologiškiausių šiltinimo medžiagų. Ji ne tik neturi jokių žalingų sudedamųjų komponentų bet ir neteršia aplinkos, nedulka, nepelija, nepūva.
Viso eksplotavimo metu medžiaga nedūla, nedyla, neišskiria kenksmingų medžiagų, nekenkia nei aplinkai nei žmonėms.
Geros garso izoliacinės savybės.
Putų izoliacija sumažina triukšmą iš lauko ir sukuria tylesnią aplinką viduje. Poliuretano putos yra puiki garso izoliacija.
Pati šilčiausia šiltinimo medžiaga rinkoje.
Purškiamos šiltinimo putos efektyviausiai izoliuoja ir sulaiko šilumą, nes turi didesnę šiluminę varžą, tarp kitų izoliacinių medžiagų. Kuo didesnė šiluminė varža, tuo daugiau šilumos sulaikoma, tuo mažesni šilumos nuostoliai.
Imant poliuretano putų šilumos pralaidumą – šiltinimo medžiaga šiltesnė už putų polistirolą ar vatą (akmens, stiklo, mineralinę).
Turite klausimų? Užduokite mums klausimą